Anasayfa / Genel / HİSSE BAĞIŞI BEDELİ 3950 TL

HİSSE BAĞIŞI BEDELİ 3950 TL

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Hayat Ağacı Derneği’ni ziyaret ederek bir kurban hissesi bağışlayarak vekaletle kurban kampanyasına katkı sağladı. Ziyaretlerinde Başkan Hilmi Bilgin’e Başkan Yardımcısı Ahmet Duman ile Sosyal Yardım İşleri Müdürü Ümit Hüseyin Çelik eşlik etti.  

Hayat Ağacı Derneğinde Vekâletle Kurban Kampanyası kapsamında bu yıl bir kurban hisse bedeli tüm masraflar dâhil 3950 TL olarak belirlendi.

Hayır sahipleri, dernek merkezinde makbuz karşılığında ya da banka havalesi ile kurban hissesi bağışlayabilecek. Banka havalesi ile yapılacak bağışlar ise 6 Temmuz Çarşamba gününe kadar devam edecek.

Kurban bağışlarını elden yapmak isteyen hayır sahipleri, 8 Temmuz Cuma saat 12.00’ye kadar dernek merkezinde vekalet verebilecek.

İsteyen hayır sahipleri, www.hayatder.org sitesindeki Kurban bağışı (Vakıf Katılım Bankası Sivas Şubesi TR85 0021 0000 0001 3572 2000 05) hesabına isim ve telefonlarını yazıp havale yapabilecekler.

Kurban alımları, her yıl olduğu gibi bu yıl da Veteriner Hekim kontrolünde ve komisyon nezaretinde yapılacak. Ayrıca bağışçılardan isteyenlere 5 kg kemiksiz kurban eti verilecek. Kurban payları, bayramın ikinci gününden itibaren dernek merkezinden teslim edilecek.

Kurban kesim yeri ve saati bağışçılara mesaj yolu ile bildirilecek. Kurban kesimleri, kamera kaydına alınacak ve bağışçılara ulaştırılacak.

Hayat Ağacı Derneği’ne bağışlanan kurban etleri sayesinde Gıda Bankasından yardım alan ihtiyaç sahipleri, yılın 12 ayında, aldıkları gıda ürünlerinin yanı sıra, limitleri dışında tercihlerine göre kemikli veya kemiksiz kurban eti alabilecekler.